Adam Ptaszyński

Jestem fotografem z ponad 30-sto letnim doświadczeniem. Wychowałem się w rodzinie gdzie fotografia była rzemiosłem i pasją od pokoleń. Nasze studio istnieje w Choszcznie od 1962 r.

Wykonujemy m.in. zdjęcia do wszelkich dokumentów, zdjęcia portretowe, organizujemy sesje okazjonalne i te bez okazji, w studio i w plenerze.
Wywołujemy zdjęcia amatorskie analogowe oraz cyfrowe, zajmujemy się reprodukcją starych i zniszczonych fotografii pamiątkowych oraz zdjęć nagrobkowych.
Organizujemy sesje dla szkół, przedszkoli, instytucji państwowych i prywatnych.

Głównym obszarem naszej pracy jest profesjonalna fotografia ślubna i studyjna. Staramy się dostarczać naszym Klientom pamiątkę, która będzie wspomnieniem szczególnych dni, takich jak Ślub, Chrzest czy Pierwsza Komunia.
Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dla młodych par, aby dostosować się do ich wymagań oraz potrzeb. Zdjęcia ślubne, które wykonujemy, oddają piękne emocje oraz niezwykły nastrój każdego wesela. Przygotowujemy pełny reportaż, zaczynając od przygotowań Pary Młodej, poprzez całą ceremonię oraz przyjęcie weselne.
Dodatkowo mamy w pakiecie video filmowanie każdej z ważnych dla Was chwil.

Zapraszam do kontaktu

Opinie klientów
  • Adam robił nam 2 sesje zdjęciowe, jedną w plenerze - rodzinną, a drugą ciążową w mieszkaniu. Efekty obu sesji były rewelacyjne, pamiątki już na zawsze, ale co najważniejsze, atmosfera podczas sesji była genialna. Czuliśmy się bardzo swobodnie, także nasza 2-letnia córka, która bywa nieśmiała, traktowała Adama jak wujka :)

    – Tomek Janiewski
  • Współpraca z Adamem jest genialna, szczerze mówiąc, chętnie regularnie prosiłabym ją o sesję. Mimo chłodu i szarzyzny na zewnątrz spędziłyśmy wspólnie parę godzin, łażąc po parkach i to była naprawdę świetna zabawa. Trochę eksperymentowania w szukaniu dobrych ujęć, dużo śmiechu - szczerze polecam, jeśli ktoś chciałby zrobić sobie wspaniały prezent. Nie mogę napatrzeć się na efekt! Piękne zdjęcia!

    – Joanna Mikulska
  • Dzięki Adamowi i jego nierzucającej się w oczy ogromnej pracy z najważniejszego dnia w naszym życiu mamy piękną pamiątkę. Adam dyskretnie towarzyszył nam przez cały dzień ślubu, z ogromną dbałością o szczegóły udokumentował całość od przygotowań po oczepiny. Dodatkowo mieliśmy okazję spotkać się na sesji poślubnej, zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, ale zarazem z pomysłem. Cieszymy się że mamy kolejne fantastyczne fotografie, które możemy umieścić w ramkach. Pozdrawiamy i gorąco polecamy.

    – Anna Pietryk